YENİ DERNEK SİTESİ KULLANIMI (25 Eylül 2017)

 TÜM HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN DİKKATİNE ...!!!

MEVCUT DERNEK SİTEMİZİN KULLANIMINA 29.09.2017 GÜNÜ SON VERİLECEKTİR. (Yen Site : www.tffhgd-izmir.org.tr) ESKİ SİTEDEKİ BORÇ BİLGİLERİ TOPLU OLARAK YENİ SİTEYE EKLENECEKTİR.

BU NEDENLE ESKİ SİTEDEN ALMAK İSTEDİĞİNİZ BİLGİLERİ 29.9.2017 TARİHİNE KADAR ALMANIZ ÖNEMLE HATIRLATILIR..

T.F.F.H.G.D. İZMİR ŞB / İL HAKEM KURULU

GÖZLEMCİ EL KİTABI (22 Eylül 2017)

 Değerli İl Gözlemcileri, 

2017-2018 Sezonunda hakem notları 8.4 baz alınarak değerlendirilecektir. İl gözlemcilerinin raporlarını yazarken değerlendirme hatası yapmaması için MHK tarafından El Kitabının İl Gözlemcilerine iletilmesi istenmiş ve ekte sunulmuştur.

T.F.F.H.G.D. İZMİR ŞB / İL HAKEM KURULU


Eklenti : İndir
Hakem Kıyafetleri Hakkında..! (21 Eylül 2017)

TÜRKİYE’DEKİ MUHTELİF İLLERDEKİ İHTİYAÇ SAHİBİ HAKEM KARDEŞLERİMİZİN KIYAFET GEREKSİNİMLERİNİN KARŞILANMASI AMACIYLA; KULLANMADIĞINIZ HAKEM KIYAFET VE TECHİZATLARI VAR İSE, EN KISA SÜREDE DERNEK MÜDÜRLÜĞÜMÜZE TESLİM ETMENİZ ÖNEMLE RİCA OLUNUR..

T.F.F.H.G.D. İZMİR ŞB / İL HAKEM KURULU

YENİ İNTERNET SİSTEMİ KULLANICILARI.. (15 Eylül 2017)

 YENİ SİSTEME GİREMEYEN VEYA İLİMİMİZE YENİ KATILAN HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN SİSTEME TANITIMLARI BU GÜN SAAT 19:00’A KADAR TAMAMLANACAKTIR...

DERNEĞİMİZ YENİ WEB SAYFASI (14 Eylül 2017)

 HAKEM VE GÖZLEMCİLERİMİZİN DİKKATİNE

T.F.F.H.G.D İZMİR ŞUBEMİZİN İNTERNET SAYFASI YENİLENMİŞ OLUP, 14.09.2017 (BUGÜN) TARİHİNDEN İTİBAREN http:// www. tffhgd-izmir.org. tr/ ADRESLİ İNTERNET SAYFAMIZ AKTİF OLACAKTIR.

MÜSABAKA GÖREVLENDİRMELERİ DE DAHİL OLMAK ÜZERE HAKEM VE GÖZLEMCİLERİMİZLE OLAN TÜM İLETİŞİM BU SAYFADAN KURULACAĞINDAN BUGÜNDEN İTİBAREN YUKARIDAKİ ADRESTEN AŞAĞIDA BELİRTİLDİĞİ ŞEKİLDE GİRİŞ YAPILARAK İŞLEM YAPILMASI GEREKMEKTEDİR.

(KARŞILAÇILACAK PROBLEMLER İÇİN: BYH. ÇAĞRICAN PAZARCIKLI GSM: 0 507 007 16 72 İLE İLETİŞİM KURUNUZ..)

1.   1. Derneğimiz İnternet sayfasına .tr/ adresinden ulaşılabilecektir.

2.   2. Kullanıcı adı ve şifre alabilmek için sayfanın sağ üst tarafında bulunan “Kontrol Paneline Giriş İçin Tıklayınız” butonu tıklanarak kontrol paneline giriş yapılacaktır.

3.   3. Panele giriş yapıldıktan sonra açılan pencerenin alt tarafında yer alan “İlk Şifre Alma”  yazısı tıklanarak istenen bilgiler( TC Kimlik Numarası, İsim ve Lisans Numarası) yazılarak “ben robot değilim” kutucuğu işaretlenerek “şifre al” butonu tıklanarak kullanıcı adı ve şifre oluşturulacaktır.

4.   4. Oluşturulan kullanıcı adı ve şifre tek seferlik olduğundan ile madde 2 de belirtilen Kontrol Paneline Giriş butonu ile açılan penceredeki bilgiler yazılarak profil sayfanıza erişim sağlandıktan sonra mutlaka yeni şifre belirlenmelidir.

5.   5.  Açılan sayfanın sol tarafındaki menüden gözlemci özel yada hakem özel tıklanarak menü içerisinden istenilen sorgulamalar(müsabaka göreviniz, vb.) yapılabilecektir.

6.   6. Bunun yanında kullanıcılarımızın yeni siteye uyum sağlama sürecinde müsabaka görevlerini sorgulamalarını kolay yapabilmeleri için ana sayfada (.tr/) yer alan maç sorgulama bölümüne TC Kimlik Numarası ve İsim bilgisi girilerek görevli olunan müsabaka bilgilerine ulaşılabilecektir.

7.   7.  Derneğimiz web sayfası tüm kullanıcıların erişimine açık olup Kontrol Paneli ise yalnızca faal durumdaki hakem ve gözlemcilerimizin erişimine açıktır.

8.   8. Kontrol Paneli ile giriş yapan hakem ve gözlemcilerimizin en kısa sürede profil bilgilerini güncellemeleri gerekmektedir.

9.   9. Yenilenen web sitesi ile ilgili uygulamalı tanıtım ve bilgilendirme 19.09.2017 tarihindeki Eğitim Semineri sonrasında detaylı olarak yapılacaktır.

İL HAKEM KURULU / T.F.FH.G.D. İZMİR ŞUBE YÖNETİM KURULU